Tajuplné stránky jednoho zahradníka

STROM POZNÁNÍ

Strom poznání ke stažení od Berušky

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3819":
Fido
Ahoj. Vše tu je slash? :( jen jestli má smysl to tu procházet. Díky
Marcela
Beruško, zlatíčko, či Sallome, zlatíčko, neměly byste náhodou Strom poznání ke stažení ve Wordu? .doc či .docx by bylo ideální. Už jsem si konečně zvykla na podivný strojový přednes Balabolky a převádím si svá nejoblíbenější dílka s její pomocí do formátu MP3. Jenže .pdf Balabolka špatně čte, vynechává písmenka s háčky a nedá se to tudíž poslouchat...smiley
____________________________
Mája
1beruska
jo a taky jsem koukala do toho pdf a v těch vyměněnejch kapitolách vám zůstaly prázdné řádky, které bz tam fakt být neměly, když děj pokračuje dál např. stejným rozhovorem :-) budu se těšit na mejlík a pak ti to pošlu s tím správným formátováním nadpisů zpět.
Sall
Aha... asi vážně potřebuju dovolenou, večer ti to pošlu...smileysmileysmiley
1beruska
Sall, nechtěla jsem tamtojméno,ale slíbila jsi mi že mi to pak pošleš na mejlík, o to šlo. Když mi pošleš tu verzi v .doc či .odt tak tam ty nadpisy zpravím aby to dělalo rejstřík a dalo se tím pádem překlikávat v kapitolách a aby se zobrazoval název kapitoly v pravém dolním rohu, a to moje jméno zase hezky smaž
Sallome
Sakra, sakra, sakra… omlouvám se Beruško. Hned to napravím… Mám toho posledních čtrnáct dní nad hlavu a tohle se mi prostě vymklo.S nadpisy jsem nic nedělala, tedy rozhodně ne úmyslně. Jen jsem přehodila první tři kapitoly za aktualizované. Jak jsme se bavily před časem na mailu - tys kapitoly stahovala, tak jak přibývaly tady na stránkách, ale většina u nich prošla (a pevně doufám, že zbytek ještě projde) malou či větší úpravou, proto ta výměna. Leč je možné, že jsem nechtěně rozhodila celý formát. Hmmm… jsem matla co?
____________________________
1beruska
tak konečně z počítače a ne jen z mobilu a povedlo se mi stáhnout pdf (na mobilu je sice otevřu, ale stáhnout ze stránky nejde).Pročpak jste zrušily formátování nadpisů kromě prvního? Tím se zrušil rejstřík a místo názvu kapitoly se v dolním pravém rohu se objevuje stále první nadpis tedy Strom poznání.
1beruska
Sallome, Sallome nezapomnela jsi na neco?

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.