Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 41 - 44

42 C - Jiný druh války - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3476":
Teressa
boze to bol uzasny diel!!! draco na zachode a severusove: Brumbál pleticharil.....jednoducho dokonale=) uz sa neviem dockat pokracovania=) dufam ze tu bude coskoro=)
Aduška
úžasná kapitola...doufám že to Harrymu pomůže...a děkuju za skvělý překladsmiley
Symphony
Opět krásná kapitolka! Jenom se mi zdá zvláštní, že vážně nikdo ze studentů o Harryho stavu nic neví, člověk by řekl, že to jsou věci, které se neutají... Pobavila mě poznámka madame Pomfrey-Severus jako hloupý kluk, to je teda gól :D A Draco vyrušen na záchodě je taky hlína, vlastně by se před Nevillovými schopnostmi měli mít všichni tak trochu na pozoru ;) Doufám, že se už brzo dozvíme, jestli ten magický přínos pomáhá!
Elza
To bylo krásné! Tedy dějově jsme se o mnoho neposunuli, ale mám takový dojem, že se překlad po lehounce skřípavém minulém střípku zas krásně hladce rozjel. Díky!!! smileysmiley

Když se Neville přemístil hned vedle něho, leknutím pokropil skoro celou zeď. - Ty jsi tak hloupý kluk, Severusi! - K jeho překvapení to byl Vincent Crabbe, který k němu přistoupil jako mluvčí skupiny. Crabbe jako mluvčí? Mluvčí?!?!? Merline, kam ten svět spěje! *:DD

1  
2  

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.