Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 31 - 40

34. A - Odstraňování následků - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9494":
Elza
Krásné, krásné a stále hezčí... Harry, Severus, Charlie, Draco, Neville, Dobby - všichni jemně vykreslení. smiley
Teressa
ten vojak bol bohovsky!!! a aj to nevillovo skadlenie=) uz sa neviem dockat pokracovania=) uz aby tu bolo=) rychlo prosiiim=)
Nerla
Tak TOHLE už mi k Nevillovi nesedí - ta manipulace Dracem. Ale jinak... dobrý :-D
Wigy
Krásná kapitola, ostatně, jako vždysmiley
Peťan
Překlad je, jako obvykle, na úrovni. Jenom bych to teď s největší chutí jedním tahem v češtině dočetl - a víme svoje, ten úplný konec knihy, to je poezie sama!
Michangela
Bylo mi smutno z toho vypočítávání padlých v bitvěsmiley Ale zase jsem si užila reakci strážného v nemocnici i Draca ve skleníku. A domácí skřítci taky super!!! Teď mám zájem vědět co dělá Severus. A dík za krásné počteníčko!smileysmiley
Nikol
Díky za kapču holky, asi by se měli ostatní přestat tak blbě divit když vidí

Sevíka a Harryhosmiley smiley
Ajka
Trochu závidím Dráčkovi, taky bych chtěla vidět Nevilla bez košilesmiley. Velmi pěkná kapitolka, Severus se dojemně stará, je to miláček.
tajnostka22
Suuuper, táto kapitola nemala chybu.smiley..takže na začiatok, tá reakcia Charlieho na snapea a Harryho bola na mieste, lebo on to nevedel, veď nemal ako...potom otázka toho vojaka na Charlieho bola fakt na popukanie...„Môžem se tam tiež nechať naverbovať?“smiley..ju nemalo to chybu...on asi nevedel, že to má od drakov, lebo by sa tam tak sprosto nepýtal.....no neviem, neviem...a tá scénka v sklenníku nemala chybu...Draco si myslel, že chce jeho a Neville pri tom hovoril o rýľovaní...ten ho teda odpálkoval......a s Dobbym to bolo pekné ukončenie a to s tým vyznamenaním pre škriatkov...fakt skvele, už sa teším na ďalšiusmiley

1  
2  

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.