Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 21 - 30

27. kapitola 2. část - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6922":
Michangela
Harry je třída! Umět nabídnout pomoc a oporu a přesto dokázat i odejít a neotravovat. Moc dík!
Lily
huráááá konečně jsem se zase dostala ke čtení.. Už bez tvého překladu nevydržím.. když můžu koukám sem skoro co 5 minut, ale to bohužel moc často nemůžu..:( Aspoň vždycky zapomenu,že chodím do práce a tak.. Hrozně se těším až to bude pokračovat, páč tenhle konec byl teda ošklivě useknut.. takovej úplně nedokončej jako..:( fňuk..
Slimča
Sall - v šuplíku??? smiley

Uf - úplně mě polilo horko! smiley To nééééé!!! Zlatá Sallome, hodná Sallome, že nám sem dává manu! My bychom uschli, víš? Jako nedávno můj ibišek... smiley Ehm... neměl vodu, či co... smiley
Sallome
Elza – děkuji, těší mě, že se ti u nás líbí...ivik.bublik – ich, to nám to ale autorka usekal srdceryvně, což???Severina – někdy i krátká věta dokáže pojmout mnoho...Janica – ty jsi takový naše sluníčko... děkuji...MIREK – ano hlavně že jsi dorazil...Teressa – tak tou rychlostí si tentokrát nejsem až tak jistá...Slimča – jsem vděčná za všechny závisláky co se domáhají přídavku… neuvěřitelně mě to posiluje a táhne dopředu. To kvůli vašim komentářům přidávám povídku sem na stránky a nesyslím si jí doma v šuplíku... Já potřebuji vaši zpětnou vazbu jako sůl... Asi jsem závislá na Vašich komentech...Ron že je hormonální štvanec . Ten by ti dal... ale máš pravdu...Saskya – och děkuji... ano Ron je na ránu – hormonální štvanec...Ajka – tak to je nápad... nastrčit Rona Voldemortovi místo Severuse... ale aby nakonec Ron nezneužil i Temného pána ...smileysmileysmiley
____________________________
Elza
Hezke jako vzdy... smiley
ivik.bublik
krásné, ten konec byl tak dojemný, fňuk smiley moc se těším na další smiley
Severina
Já dneska nějak nevím co napsat, tak jen děkuji za krásný překlad :)
____________________________
Klid, nejhorší smrt je z vyděšení. http://www.severinka.mysteria.cz
Janica
Jo! Jo! Je tady! Já se na ní tak těšila!!! To je tak krásná kapča!!! Děkuju zlatíčka moje, co já bych si bez Vás jen počala!! Jak já bych žila :-))!!!
mirek_z_pe3n
....dneska až pátej....

...ALE, hlavně že tu sem....
Teressa
uzasna kapitola...uz sa neviem dockat pokracovania =) rychlo prosiim =)
Slimča
Díky, díky, díky moc za kapitolku! Už jsem se nemohla dočkat a teď mi zase zbývají jen oči pro pláč smiley. Měla bych se naučit číst pomaleji. Jen se obávám, že na 4 dny tu půlkapitolu neroztáhnu ani při nejlepší vůli... smiley Nemáš(te smiley) to s náma závislákama jednoduché... smileyHarry je frajer, že dokázal tak rychle odejít, mně by to zřejmě dalo mnohem víc práce a leda bych Seva naštvala smiley. A Ron? Je to fakt - na zabití smiley. Ale snad se taky vybouří, hormonální štvanec smiley.
Saskya
Chudák Severus smiley

Ron by potreboval prefackať smiley.

veľmi pekná kapitola aj preklad :)
____________________________
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
ajka
Díky, díky, díky, lituji Severuse, ale někdo tu špinavou práci dělat musí, občas bych to přála Weslíkovi, leze mi v téhle povídce nějak moc na nervy nadutec jeden.

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.