Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 01 - 10

6/A - Další nečekané setkání (zmrzlinkované flirtíkovanie)

Tuto část vyprávění bych chtěla věnovat člověku, bez kterého by tady Strom dnes nebyl. Bett tahle je pro tebe…  Ano, to na Tvé reakce čekám a okusuji si nehty nervozitou, jestli se Ti to bude líbit, nebo nedej Merlin, ne...

 

Joj, skoro jsem zapomněla ještě pro nadin55 za její nové slovo vykoľajničkovaný“. Snad tuto část nebudete považovat za miniodstavčudlíček a nebudete ani moc vykoľajničkovaní z toho, jak jsem rozdělila kapitolu…

 

A pro všechny kdo čtou a dají si tu práci napsat pár slov komentáře.

***

Harry seděl za stolem, před sebou držel otevřenou knihu a v ruce třímal sklenku. Restauraci Tufted Duck otevřel minulý rok starší bratr Justina Finch-Fletchleye.  Místo bylo proslavené příjemnou atmosférou a po sedmé hodině večer tu bývalo plno. Harry měl dost času pročíst si menu, které obsahovalo jak nové mudlovské drinky, tak klasické víno a pivo vedle tradičních kouzelnických nápojů. Ceny byly trochu vyšší, ale široká nabídka přitahovala extravagantní mládež, i když Harry si všiml i několika starších párů, vychutnávajících si večeři. Myšlenka vytvořit akční menu pro ty, co se přijdou jen rychle najíst, byla dobrá a přilákala hodně lidí. Navíc vůně, která se tu nesla, donutila i ty, kteří neměli v úmyslu zde jíst, aby si něco objednali.

 

Harry se ptal sám sebe, jestli Severus vůbec přijde. Byl rád, že tu není jediný, kdo sedí sám u stolu. U vedlejšího stolu seděla starší čarodějka, u dalšího nějaký kouzelník a několik jednotlivců postávalo u baru.

 

Byl tady jen jednou, přesto sem přišel rád znova. V den zahájení sem jeho a pár dalších přátel pozval Justin. Harry ani na chvíli nezaváhal ve výběru místa, kam Severuse pozvat. Tento podnik je pro jejich první schůzku ideální. Pro ně je to tu pohodlné a pro studenty příliš drahé, to jistě Severus ocení... tedy pokud přijde.

 

Harry byl neklidný, tolik doufal, že přijde, ale po tom, co se s ním setkal ve škole jako  učitel, měl špatné svědomí. Je nepravděpodobné, že by Severus porozuměl pohnutkám jeho podvodu, ale říct mu pravdu o tom, kdo ve skutečnosti je, zatím nemohl. Na druhou stranu mu slíbil, že zde následující tři pátky bude čekat, a minimálně to chtěl ze zdvořilosti dodržet.

 

Harry strávil dalších dvacet minut čtením a usrkáváním vína. Jak napětí kolem jeho žaludku pozvolna odcházelo, tak se do jeho hrudi vkrádala tíseň ze zklamání. Byl překvapen, jak jeho tělo reaguje na stav mysli – bouřlivé emoce mu způsobovaly skutečnou fyzickou bolest. Právě přemýšlel nad těmito příznaky, když si všiml, že Snape vešel dovnitř a míří rovnou k jeho stolu. Srdce mu začalo bít jako splašené, až se zdálo, že mu vyskočí z hrudi. Takže se mu to nakonec přeci jenom líbilo!

A aniž by si to uvědomil, tvář se mu rozzářila úsměvem.

 

„Omlouvám se, jdu pozdě,“ řekl Snape a sedl si na protější židli. 

 

„Byl bych tady ještě další hodinu, takže jdeš vlastně brzy,“ usmíval se Harry. „Můžu ti přinést něco k pití?“

 

Právě se vrátil od baru a pokládal sklenice na stůl, když za sebou zaslechl známý hlas. Projel mu páteří jako ledový nůž.

 

„Severusi! Jaké překvapení!“ pomalou chůzí k nim připlul Lucius Malfoy a zastavil se u jejich stolu. „Nevěděl jsem, že chodíš do tohoto podniku.“

 

Snape se pohodlně opřel, vzal ze stolu svoje pivo, napil se a podíval se na Malfoye přes okraj sklenice.

 

Lucius zvednul obočí a lehce stiskl rty, když si prohlížel Snapeova společníka.

 

„Jsem tu se svým přítelem,“ řekl Snape. Znovu se napil, olízl si pěnu z horního rtu a podíval se naproti na Harryho. „A ne, nechystám se tě pozvat ke stolu,“ dodal hrubě.

 

Lucius Harryho hltal očima. Najednou Harrymu došlo, co bylo naprosto zjevné. O tom chlípném pohledu nemohlo být sporu.

 

Lucius Malfoy byl je gay? Nebo přinejmenším bisexuál! Balí ho otec Draca Malfoye! Harry se snažil zachovat si vážnou tvář, ale cítil, jak mu cukají koutky. Jeho mozek pracoval přesčas.

 

„On je můj, Luciusi,“ prohlásil Snape tvrdým hlasem, natáhl se přes stůl a uchopil Harryho ruku. Harry propletl své prsty s jeho dlouhými téměř reflexivně a zašklebil se na Snapea. Miloval to suché teplo, které mu muž poskytl.

 

Malfoy se natáhl pro židli u sousedního stolu. Zavířil pláštěm a jediným plavným pohybem obkročmo usedl, nohy uvolněně natažené. Pod jeho hedvábným hábitem se mu rýsovaly stehenní svaly. Ani na chvíli nespustil z Harryho oči.

 

„Proč jsi tak majetnický, Severusi? Je příliš krásný,“ prohlásil a hleděl obdivně na Harryho. „Už jste jedli? Navečeříme se společně,“ řekl rozhodně.

 

Harry viděl, jak Severus stiskl rty. Opravdu původně plánoval, že se tady navečeří, ale Malfoy se jim to chystal zkazit. U něho nic překvapujícího.

 

„Litujeme, ale přišli jsme jen na drink,“ řekl Harry jednoduše. „Připravil jsem pro Severuse večeři u sebe doma.“

 

Severus i Malfoy se na něj překvapeně podívali.

 

„Rád vařím,“ prohlásil Harry prostě.

 

„Nemáte domácí skřítky?“

Jed v Malfoyových slovech byl zřetelně slyšet i přes to, že se pokusil o zdvořilý tón.

 

„Jsem si jist, že můj domácí skřítek by pro nás rád uvařil, ale tohle mi vyhovuje mnohem víc… můžu tak lépe uspokojit potřeby svého partnera,“ řekl Harry sugestivně. Pomalu zvedl jejich propletené ruce až ke svému obličeji. Snapeův ukazováček si opřel o rty, díval se mu při tom do jeho hlubokých očí a očividně Malfoye ignoroval. Snapeovy oči potemněly a narovnal prst. Harry ho vtáhl do úst a jako kočka jazykem oblízl drsnou pokožku, chvíli si jen tak hrál a sál, než ho uvolnil, ale nejdřív si neodpustil jemné smyslné kousnutí.

 

Vzrušení, které se vznášelo nad stolem, bylo takřka hmatatelné.

„Máš v plánu vařit něco konkrétního?“ zeptal se tiše Snape a jeho hlas byl lehce nakřápnutý.

 

„Doufám, že to bude žhavé a tvrdé,“ šeptal Harry a kolena pod stolem tiskl proti Severusovi.

 

Malfoy si odkašlal.

 

Harry vzhlédnul, na tváři ruměnec. „A jako dezert zmrzlinu s ořechy,“ prohlásil, omluvně se zašklebil na Malfoye, než se pohledem vrátil k Severusovi.

 

„To zní lákavě,“ řekl Malfoy a očima při tom putoval po Harryho těle. Vstal. „Snad někdy jindy,“ pokynul hlavou směrem k Harrymu, potom se prudce otočil na Severuse, jako by právě dostal nápad.

 

„Budu mít doma za několik dní karetní párty. Musíš s sebou přivést…“ v očekávání se podíval na Harryho, který nebyl ještě představen.

 

Harry se rozhodl okamžitě. „Alex. Alex Johnson,“ vstal a potřásl si s ním rukou. Tak to by mohlo být zajímavé, napadlo ho.

 

„Lucius Malfoy. Budu se těšit na naše příští setkání, Alexi,“ přikývl Malfoy, spokojeně se zašklebil na Snapea a loudal se pryč.

 

„Je sice krásný, ale přátelství s ním ti nedoporučuji,“ řekl Snape ledovým hlasem.

 

Harry si všiml, jak mistr lektvarů pevně stiskl rty.

 

„Ex milenec?“ zeptal se Harry, netušil, kde našel tolik odvahy.

 

Snape si odfrknul. Na otázku však neodpověděl.

 

„Nikdy jsem neslyšel, že by byl na chlapy,“ pokračoval po chvíli Harry. „Jeho žena je neuvěřitelně krásná,“ dodal.

 

„Ano, vypadají jako dokonalý pár,“ souhlasil Snape.

 

„Ale?“

 

„Myslíš, že existuje nějaké ale?“

 

„Právě se někomu snažil sbalit partnera,“ řekl Harry. „Upřímně... to by mohlo být právě ono ‚ale‘.“

Snape se opřel o opěradlo své židle a napil se piva.

 

„Máš zájem?“

 

„O něho?“ řekl Harry překvapeně.

 

„Nevypadalo to, že se ho chceš zbavit. To tvé představení bylo pro něj, nebo pro mě?“ jeho hlas byl tvrdý.

 

Harry dopil sklenku a vstal. „Jdu domů. Uvařit něco horkého a potom jíst zmrzlinu.  Doufám, že ses nenaštval. Takže, jdeš se mnou?“

Snape se podíval Harrymu do očí, potom se natáhl pro svou sklenici, zaklonil hlavu a nechal si několik posledních doušků z pinty studeného piva sklouznout krkem. Harry si uvědomil, jak ho pohled na Snapeův pracující ohryzek vzrušuje.

„Vypadá to tak, že už jsem na cestě,“ usmál se Snape a následoval Harryho z baru.

***

Severus byl překvapený, když zjistil, že ho Alex vytáhl na trh. Ve stáncích se ještě svítilo, i když někteří obchodníci už měli zavřeno. Harry klábosil a smál se na řezníka, když ho přemlouval, aby mu uřízl pořádně velký steak. Potom žertoval se zelinářem kvůli nějaké zelenině, aby mu vybral nějakou tip ťop.

 

Harry se obrátil s úsměvem k Severusovi. „Doufám, že ti to nevadí, plánoval jsem, že se najíme v baru, ale viděl jsem, že je ti společnost Malfoye nepříjemná. Sice nevím, co proti němu máš, ale budu to respektovat. Měl jsem jen obavy, aby v tak pozdní hodinu neměl řezník jen starou flaksu.  Ale tohle se zdá být v pořádku.“

 

Zastavili u obchodu s vínem, kde trval Severus na tom, že koupí láhev dobrého červeného.

 

Cesta přes obec proběhla v překvapivě družném hovoru.

 

Brzy byli v Harryho malém domku. Severus otevřel víno, aby mohlo chvíli dýchat, Harry byl mezitím zaneprázdněn krájením zeleniny.

 

Severus ho se zájmem pozoroval. Alex šikovně zacházel s nožem, a i když jednotlivé kousky nebyly úplně stejné, bylo znát, že ví, co dělá.

 

Postupoval podle pokynů Alexe a příbory a talíře, které našel, prostřel na kuchyňský stůl.

 

„Míváš často návštěvy?“ zeptal se.

 

„Teď ne,“ odpověděl Harry. „Proč?“

 

„Pro jednoho člověka je ten stůl příliš velký,“ poznamenal Snape.

 

„Jistě, ale není tu žádná jídelna a já mám rád představu spousty přátel, kteří by každý den chodili na večeři. Můžeš si s nimi povídat, když vaříš a zkombinovat tak práci a zábavu. U mého kamaráda doma to takhle vypadalo, a opravdu se mi to líbilo,“ řekl Harry a myslel při tom na  Weasleyovic kuchyni.

 

„Kdy naposled něco podobného zažilo tohle místo?“ zeptal se Severus.

„Asi před rokem, měl jsem hodně práce. Je už víno připravené k pití?“ zeptal se Harry.

 

„Ještě ne, ale pracuji na tom,“ řekl Snape a nalil do skleniček.

 

„Dobrá, mazli se s vínem, zatímco já budu vařit,“ zašklebil se Harry rozpačitě. Když ještě žil u Dursleyů, vařil jen nudné pokrmy na přání tety Petúnie, byla to dřina a on byl rád, když to měl za sebou, a oni zasedli k jídlu. Později, když začal žít u Dereka, zjistil, že vaření může přinést potěšení a zábavu. Vždyť i paní Weasleyová vypadala šťastně, když vařila pro celou svou rodinu, a při tom stihla dělat ještě sto dalších věcí kolem. Derek a později i Andy byli kulináři. Svět v kuchyni ovládali tak snadno, jako ostatní více naturální radovánky.

 

Večeře krásně voněla – lehce zázvorem, citrónovou kůrou a silnou vůní pečeného masa, sladkých brambor a dalšími věcmi. Snape hodně dlouho váhal nad dnešním večerem, ale nikdy by ho nenapadlo, že by se mohl na nějakém místě cítit tak uvolněně.

 

Trvalo poměrně dlouho, než Harry položil na talíř dva plátky masa s bohatou oblohou a odnesl to na stůl. Snape k tomu přiložil pečivo, které nakoupili cestou, a našel v lednici čerstvé máslo.

 

Seděli a jedli. Jídlo bylo překvapivě lehké a delikátní. Po sytých pokrmech v Bradavicích to byla příjemná změna.

 

Snape si otřel ústa do ubrousku.

 

„Jsem ohromen,“ usmál se na Alexe. „Skvělá večeře. Děkuji ti.“

Harry se zašklebil, spokojen s tím, jak se dokázal Snape uvolnit. Ještě k tomu byl překvapený jeho vařením, které bylo svou povahou tolik podobné lektvarům.

„Dobrá,“ Harry vstal a začal sklízet ze stolu. Snape také vstal a začal mu pomáhat s úklidem. Společně to zvládli rychle a efektivně.

 

„Dáš si zmrzlinu?“ Harry se obrátil k Severusovi a vybavil se mu komentář o tom, jak preferuje slanou chuť. Když se otočil, zjistil, že muž stojí mnohem blíž, než očekával. Jeho oči sklouzly dolů na Snapeova ústa, viděl, jak si jazykem smyslně olízl rty. Najednou mu bylo horko a těžko se mu dýchalo.

 

„Mmm, můžeme to zkusit,“ řekl Snape.

S třesoucíma se rukama vytáhl Harry krabičku z mrazáku a naplnil dvě misky. Obrátil se na Snapea.

 

V příštím okamžiku byl v jeho náruči, Snapeova ústa na svých, Snapeův jazyk lehce obkroužil jeho rty. Harry byl manévrován kamsi na stranu, a při tom pořád svíral misky se zmrzlinou. Snape ho na chvíli pustil a usmál se. Vzal mu poháry z ruky, dal je stranou a znovu ho objal. Harry se do toho objetí plně ponořil. Nechal své ruce volně toulat nahoru a dolů po milencových svalnatých zádech. Opustil jeho ústa a sklouzl dolů k Severusovu krku. Vychutnával si pocit čerstvě oholené kůže pod svými rty, vnímal ho intenzivně všemi smysly. Miloval Severusovu vůni.

 

Snape vytáhl Harrymu košili z kalhot a rovnou mu rozepnul i knoflíky. Harryho srdce tlouklo jako splašené.

 

Snape sáhl za Harryho a nabral si lžíci zmrzliny z misky. Proplul s ní před očima svého milence, dal si jí do pusy a polknul.

 

„Hej! To není fér!“ zašklebil se Harry, ale potom zasténal, když se Severus předklonil a svými ledovými ústy obemknul jeho bradavku.

 

„Bože!“

 

Harry si nemohl pomoct a vyklenul se proti Snapeovi. Jeho erekce toužila po tření a tlaku. Cítil, jak se k němu Snape přitiskl, jeho vzrušení se mu tisklo o břicho.

 

Snape sklouzl rukou dolů na jeho zadek a nadzvedl ho. Harryho stehna se automaticky obtočila kolem jeho pasu. Snape udělal dva kroky vpřed a svalil Harryho na robustní kuchyňský stůl, rukama mu hladil břicho až k pásku jeho povolených kalhot. Harry vzdal snahu dostat se zpět do jeho náručí. Absolutně se uvolnil. V gestu naprostého odevzdání povolil nohy, kterými svíral Severuse a spustil je dolů ze stolu.

 

„Merline, mohl bych tě ohnout přes stůl,“ šeptal Snape.

 

I Harry to chtěl. Tělo ho bolelo divokou potřebou. Ale slíbil sám sobě, že nenechá Snapea, aby do něho pronikl – nebo naopak – dokud mu neprozradí svou totožnost. V žáru jeho touhy se to zdálo nesmyslné, ale on už byl rozhodnutý.

 

Nahmatal si zip u kalhot a sjel s ním dolů.

 

Hlasitý Severusův nádech mu způsobil, že jeho srdce tlouklo ještě silněji.

 

Nadzvedl hlavu a zadíval se na svého milence. „Vykuř mě,“ zašeptal. „Dej si zmrzlinu do pusy a…“

 

V tu chvíli ztratil schopnost mluvit. Snapeovi zářily oči, když mu povoloval kalhoty. Potom se sehnul a zul Harrymu boty a ponožky, aby mu mohl látku kalhot stáhnout úplně. Harry tam ležel jen v rozepnuté košili, jinak byl zcela nahý a cítil pekelnou touhu po sexu.

 

Severus si dal do pusy další lžíci zmrzliny a Harry zasténal. Pak ponořil dva prsty do misky, několik vteřin počkal a potom je vrazil Harrymu do úst, zatímco jeho vlastní ústa zaútočila na jeho ptáka. Harry byl neuvěřitelně vzrušený, tušil, že to dlouho nevydrží. Prsty v jeho ústech kopírovaly pohyb tam dole… Severus věděl, jak potěšit svého partnera a to právě dělal. Harry se svíjel a sténal, užíval si každou minutu až do svého orgasmu. Když divoce explodoval, tělo se mu v křeči napjalo do oblouku a rukama se prohrabával v Severusových vlasech.

 

Cítil, jak se Severus vyhoupl na stůl vedle něj a poděkoval Merlinovi za nápad koupit tak masivní kus nábytku. Obrátil se s úsměvem na Snapea a hluboce ho políbil, ochutnávaje tak svou vlastní chuť v jeho ústech. Zatímco Snape plenil jeho ústa, Harryho ruce sklouzly dolů. Miloval ten pocit horkého pulzujícího ptáka ve své ruce. Severus přirazil do jeho ruky v neúprosné naléhavosti a dál pustošil jeho ústa. Harry volnou rukou mnul Severusovu bradavku, zamiloval si to, jak mu Snape vzdychá do úst. Jeho tělo se před orgasmem napjalo a Harry cítil na svém těle spršku Severusova spermatu. Posledních pár okamžiků si vychutnával jeho pulzující péro ve své ruce.

 

Harry se zavřenýma očima čekal, až se jeho partner trochu vzpamatuje a  bezmyšlenkovitě mu hladil hrudník. Líně mu přejel ke krku a potom se přes něho naklonil, aby si podal lžíci rozehřáté zmrzliny. Když se mu povedlo Snapea celého pokapat, nezaváhal a bílé kapky zmrzliny slíznul. Snape se tomu zasmál a Harry se na něho na oplátku zašklebil.

 

„Kafe?“

***

Co ještě dodat? Snad jen obligátní: „Pokračování příště…“

Poslední komentáře
01.02.2015 02:19:26: Keby mi povedali zase ze poviedky s dvoma chlapmi endokazu rozosmiat zvesim cez suta kazdemu:D Som p...
07.03.2010 02:11:56: Vaření je tak podobné lektvarům... skvělá strategie!
11.09.2009 23:34:04: Uf, čo mám písať, keď jediné, čo chcem, je ísť ďalej. Díky. Skvelý výber poviedky. Na môj vkus ešte ...
29.07.2009 11:53:05: Tak držím palce, mimochodom, o druhej tu asi nebudem, tak si kapitolku prečítam neskôr. A na blbcov...
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.