Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 01 - 10

2 - Magická noc

Harry téměř klopýtl. Zíral na dveře na konci chodby. Když scházeli dolů, byly přeci zavřené. Snape je musel nechat pootevřené úmyslně. To bylo pozvání.

Mohl to ignorovat. Rozhodnutí bylo jen na něm.

Ale co vlastně chtěl?

Jeho erekce mu dala jasnou odpověď. Všechna krev se mu nahrnula do třísel, v puse měl sucho. Jeho mozek mu předkládal tisíce důvodů, proč by neměl chodit dovnitř.

Zhluboka se nadechl a vstoupil.


Vzápětí byl mrštěn na zeď, bouchly dveře a Severus Snape ho líbal, jako by z něj chtěl vysát duši.

Harry vnímal jen pevné tělo, vůni kůže, vlasy vonící ještě šamponem, Snapeův jazyk ve svých ústech, ruce, které ho objímaly a neskutečný žár a touhu.

 

I když Snape polibek nečekaně přerušil, nepřestával se k němu tisknout. 

 

Pokoj byl osvětlen jen jednou mihotavou svíčkou. V jejím světle vypadalo všechno jinak. Snapeova tvář získala hlubší a ostřejší linie. Zrcadlo na zdi odráželo světlo svíčky a dodalo jeho černým očím živoucí lesk.

 

Harrymu se rozbušilo srdce. Nechápal, co se s ním děje. Tohle je přeci Snape, jeho učitel. Člověk, se kterým měl až dodnes vztahy, které by se daly označit přinejmenším jako problematické.  

Nejvíce s ním otřáslo vědomí, že tohle byl ten nejžhavější polibek jeho života.

Harryho oči se zaměřily na Snapeova ústa, nevědomky si olízl rty a boky přitlačil proti jeho tělu.

„Nechci mít sex s někým, koho neznám,“ opakoval už po několikáté za ten večer Snape.

„Jasně,“ přikývl Harry zmateně. Zadíval se do Snapeových očí a pak opět na jeho ústa. Jeho mozek se rozpouštěl jako čokoláda tavená sluncem.


Snape se usmál a pomalu začal putovat rukou po Harryho hrudníku. Jeho prsty za sebou nechávaly žhavou stopu. Harry zalapal po dechu, když mu Snape něžně přejel po bradavkách a sjel níž přes jeho břišní svaly až k okraji lehce povolených džínů.

 

„Předpokládám, že jsi přístupný i jiným způsobům,“ zašeptal.

Jeho hluboký, svůdný hlas rozechvěl Harrymu každý nerv v těle. Nikdy tolik po nikom netoužil, byl ochoten vyslechnout jakýkoli návrh. Jejich touha byla vzájemná, věděl, že ho Snape nebude nutit do něčeho nepříjemného. Byl mu ochoten přenechat veškerou iniciativu.

„Hmmm,“ souhlasně zamručel a naklonil se dopředu. Díky rozdílu v jejich výšce lehce dosáhnul na Snapeovy bradavky. Zkusmo jednu nasál do úst a jemně stiskl zuby. Cítil, jak Snape ztuhnul. Odhrnul rozepnutý kabátek od pyžama a začal mu jednou rukou hladit hrudník. Druhá ruka bloudila po jeho zádech. Zastavil se u lesklé látky nohavic a špičky prstů sjel za tkaninu. Zřetelně si uvědomoval Snapeovo bolestivé vzrušení.

Snapeovo hrdelní vrčení bylo neuvěřitelně erotické. Jeho ruce sklouzly k bokům a Harry se začal nekontrolovatelně chvět. Snape ho odtáhl od zdi a přitiskl ke své erekci. Harry zasténal, přesunul své rty na Snapeův krk a opřel si hlavu o jeho rameno.

 

Snape zvolna putoval rukou kolem lemu jeho džínů. Zarazil se u knoflíku u jeho kalhot a tázavě se na Harryho podíval. Harry zatáhl břicho, aby ho mohl snadněji rozepnout a rty vyhledal jeho ústa. Když uslyšel nezaměnitelný zvuk rozepínaného zipu, položil své ruce na Snapeova ramena. Snapeova ruka vklouzla do kalhot a Harry zasténal do jeho úst, když cítil, jak se dlouhé štíhlé prsty se ovinuly kolem jeho erekce. Neovládl se a prudce přirazil boky.

 

Snape se usmál a jedním tahem mu spustil kalhoty ke kolenům. Harry se snažil z kalhot osvobodit úplně, ale byl tak rozrušený, že zavrávoral. S rozpačitým úsměvem Snapea trochu odstrčil, potřeboval trochu více prostoru, aby konečně ty zatracené kalhoty dostal dolů.  


Snape od něho poodstoupil, zkřížil ruce na prsou a sledoval jeho trápení. Harry se konečně vysoukal z kalhot a odkopl je na stranu. Stál tam nahý, neschopný pohybu, lapený mezi ostychem a přáním říci: „Jsem tu jen pro tebe. Ber nebo nech být.“


„Nádhera,“ prohlásil Snape, čímž Harryho naprosto šokoval.  

 

„Co prosím…?“

 

„Ale no tak,“ přistoupil Snape blíž, „jistě nejsem první milenec, který obdivuje tvé tělo.“

Harry polknul, bylo neobyčejně příjemné slyšet od toho zarputilého muže tato slova. Bylo to, jakoby tenhle Snape neměl naprosto nic společného s tím mužem, kterého znal tolik let. Byl tu jen neuvěřitelně svůdný muž, živočišná šelma, po které Harry toužil každou buňkou v těle.

 

Zatáhl za lesklý hedvábný límeček Snapeova pyžama a nechal mu ho volně sklouznout z ramen.

 

„Nedělej to,“ Snape se od něj rychle odtáhnul a natáhl si horní díl pyžama zpátky. Aniž by se zastavil v pohybu, nebo jakkoli zaváhal, sundal si spodní díl.

 

Harryho ten pohled naprosto přemohl. Vyschlo mu v ústech a nohy se mu proměnily v sulc. Křečovitě polknul a lehce pootevřel rty. Klesl na kolena.

 

To, co nedokázal vyjádřit slovy, se pokusil ukázat činem. Vyhledal Snapeův pohled ve snaze najít v něm souhlas. Aniž by přerušil oční kontakt, pevně uchopil jeho erekci.

 

„V pořádku?“ zeptal se, když Snape nijak nereagoval. V jeho pohledu bylo něco zvláštního, ale on to nedokázal dešifrovat. „Jistě nejsem první milenec, který obdivuje tvé tělo,“ vrátil mu jeho repliku.

 

Snapeovo tělo se otřáslo smíchem. Boky lehce vyklenul dopředu. To byl pro Harryho jasný signál…

Několik dalších minut byl Harry tak zaujatý svým úkolem, že se mu všechny myšlenky nenávratně vytratily. Bylo to senzační. Bolely ho sice čelisti, ale vynahrazoval mu to pocit, který měl z toho, jak Severus nahlas sténal…

 

„Myslím, že postel bude lepší,“ přerývaně po chvíli zachraptěl Snape.

Harry se pomalu neochotně stáhl a tázavě se na Snapea podíval.

 

„Musí tě bolet čelist. A také kolena,“ vysvětlil Snape.

Harry se na něho zašklebil. „Stálo to za to,“ usmíval se, ale když vstával, křuplo mu v kolenou. Snape se znovu usmál a podal mu ruku, aby mu pomohl vstát.

 

Lehli si spolu na postel a jejich těla se automaticky propletla. Leželi jen tak bez hnutí a užívali si přítomnost toho druhého. Harry cítil, jak Snape jezdí pohledem po jeho nahém těle. Vzpomněl si, jak mu Severus řekl, že je krásný a poprvé v životě si tak i připadal. Snape v něm vyvolával pocity, které nikdy nezažil. Jako kdyby mu ožil každý nerv v těle, jeho kůže byla citlivá a on prudce reagoval na každý jeho dotek.

Snape strávil hodiny laskáním Harryho těla tak, jako to nikdy nikdo před ním nedělal. Dráždil ho k nepříčetnosti jemnými dotyky, horkým dechem, hlazením. Harry byl doslova zahlcený pocity, bylo to neuvěřitelně vzrušující. Jediné, co si naplno uvědomoval, bylo to, že se už nikdy nebude na Snapea dívat tak, jako dřív. Byl neuvěřitelně smyslný a Harry se jen chabě snažil vracet všechny ty něžnosti, které mu jeho milenec tak vrchovatě dopřával.

 

Po bouřlivém orgasmu Harry okamžitě usnul. Vyhnuli se tak trapnému váhání, jestli má zůstat na noc nebo odejít. Když se v noci probudil, jen se pohodlněji vytvaroval podle horkého těla svého milence. Zhluboka nasál jeho vůni a spokojeně se ponořil zpět do říše snů.


Harryho probudily sluneční paprsky, které na něho dopadaly skrz tenký závěs, který se marně snažil zakrýt celé okno. Ležel naboku, zády opřený o Snapeovu hruď a při každém jeho nádechu ucítil chladivou látku kabátku pyžama, které si včera Severus odmítl sundat. Snapeův dech byl pravidelný, ještě spal. Jeho horký dech lechtal Harryho na krku. Bylo zvláštní jen tak v klidu ležet a tulit se ke Snapeovi, a ještě podivnější bylo to, že se cítil šťastný a naprosto v bezpečí. Šťastně se usmál. Přitiskl se k němu blíž a spokojeně podřimoval, dokud ho plný močový měchýř nedonutil vstát. Opatrně se vymanil z jeho náruče a šel do koupelny.

 

Vracel se chodbou zpátky a míjel dveře svého pokoje. Zarazil se. Očekává od něho Snape, že odejde bez rozloučení? Jenom tak, jako kdyby se nic nestalo?

 

Ne! To nedokáže!


Pokračoval v chůzi a tiše vklouzl zpátky do Snapeova pokoje. Severus ležel na zádech, jednu ruku měl pod hlavou, druhou položenou volně podél těla. Černý vršek od pyžama rámoval jeho hruď a vyrýsované břišní svaly. Harryho ten pohled naprosto ohromil. Vzrušil se takovou rychlostí, až z toho dostal závrať.

Snape se na Harryho podíval a posunul se, aby mu udělal vedle sebe víc místa.


Harry ze sebe shodil džíny a během vteřiny ležel vedle něj.

„Nemáme moc času,“ bylo jediné, co Snape řekl.

„Nemáme,“ souhlasil Harry, přesto začal pomalu hladit Snapeovo břicho. Cítil, jak se Severusovi pod jeho dotyky mírně stahují břišní svaly. „Vypadáš zatraceně svůdně. Jak to děláš?“ zašeptal. Sklonil hlavu a začal líbat místa, která před chvílí hladil.

 

„Kdy ses naposledy holil?“ brblal Snape a zavrtěl se.

 

„Nějaké stížnosti?“ zeptal se Harry a otřel se čelistí o citlivou kůži na břiše. Schválně přitlačil, aby ho neoholeným strništěm lehce poškrábal. Během prázdnin používal raději mudlovský holící strojek, třebaže kouzelnický způsob oholení vydržel mnohem déle. 

Zaznamenal Snapeovo vzrušení a všiml si, jak jeho ruka zajela pod deku. Harry chtěl vidět víc. Odhrnul deku… bylo neuvěřitelně erotické vidět jeho dlouhé štíhlé prsty obtočené kolem vlastní erekce.

Nedočkavě odstrčil jeho ruku, aby ji nahradil vlastní.

Harry si přál, aby mohl trávit hodiny laskáním toho krásného těla, ale čas byl proti nim. Tenkou záclonou dopadalo do místnosti stále více světla, a i když Harryho bolela po vášnivé noci čelist, věděl, jakým způsobem se rozloučí se svým milencem. Škoda, že už není čas a musí to udělat bez předehry. Když sebou Snape nad jeho nečekaným útokem překvapeně trhnul, na chvíli zpomalil. Začal hladit jeho překvapivě silná stehna a nepřestával ve své činnosti. Jeho vlastní erekce poskočila, když viděl, jak Snape naprosto uvolněně roztáhnul nohy. Ten odevzdaný pohyb byl nesmírně vzrušující.

 

Mladík se snažil svého partnera potěšit tak, aby na to nikdy nezapomněl, aby nezapomněl na něj a podle toho, jak proti němu jeho milenec přirážel, poznal, že se mu to daří.

 

O chvíli později Snapea vášnivě líbal. Ten mezitím rukou zpracovával jeho erekci a pomalu ho posouval k vrcholu. Harry vsunul ruce pod lesklý saténový kabátek a hladil mu záda. Když to na něj přišlo, musel polibek přerušit. Bezmocně se svalil na svého milence a nechal se unášet vlnou euforie, která ho zaplavila.

 

Jen tam tak ležel a lapal po dechu, dokud Snapeův kouzelnický budík neoznámil, že je čas vstávat. Snape se natáhl pro hůlku, aby ho umlčel a pak mávl hůlkou ještě jednou. Harry ucítil šimrání, které doprovázelo čistící kouzlo. Věděl, že to šetří čas, ale chtěl si ještě na své kůži chvíli nechat vůni milencova potu.  

 

Povzdechl si a převalil se na záda. „Musíš jít, viď?“ prohlásil rezignovaně.

„Ano,“ Snape se na něho podíval a vstal z postele. „Bude ti vadit, když použiji koupelnu jako první?“

„Musíš stihnout bradavický expres?“

„Jak to víš?“ ze Snapeova svůdného barytonu bylo slyšet mírné napětí.

„Je tu plno dětí, které jím jezdí. Vytáhl sis krátkou slámku, že je musíš hlídat?“ usmál se Harry.

„Něco takového,“ přikývl Snape. Oblékl si kalhoty od pyžama a významně se na Harryho podíval.

 

„Och, promiň,“ kvapně vstal, natáhl si džíny a pečlivě si je zapnul. Usilovně při tom přemýšlel, co říct.


Narovnal se. „Chtěl bych tě zase vidět,“ prohlásil pevně. Celý jeho postoj vyjadřoval odhodlání.

 

Snape si ho chvíli měřil, v tváři měl nečitelný výraz. „Myslím, že to není dobrý nápad,“ ozval se po delší pauze.

Harry zvedl hlavu a podíval se mu přímo do očí. Mohlo to samozřejmě znamenat, že na Snapea svým sexem neudělal nějak zvlášť velký dojem, ale nevěřil tomu. Oba si to užili a měl pocit, že se mu to líbilo. Víc než líbilo. Harry alespoň ještě něco takového nikdy nezažil. Měl za sebou několik románků na jednu noc a jeden delší vztah. Nic z toho se však nedalo srovnat s tím, co zažil minulou noc.

Když se miloval s Derekem, bylo to z lásky. V tomhle zatím láska nebyla, ale přesto…

Neměl v úmyslu to vzdát bez boje. Měl se Snapem pocit naprostého souladu. Ten muž byl neuvěřitelně smyslný. A také velkorysý, citlivý a otevřený. Bylo to příliš krásné, než aby to po jedné noci skončilo.

Pokusil se na to podívat ze Snapeova úhlu.

Hlupáku! Jak můžeš být takový idiot! Podíval se na Snapeův pyžamový kabátek. Myslel si, že jen skrývá své jizvy, cítil je na jeho zádech. I když to možná taky, ale on skrýval horší tajemství.

Znamení zla na předloktí.

„Nemám moc času na vztah,“ pokračoval Snape jemně. „Vždyť víš, že jsem plně vytížen vyučováním a výzkumem…“

Harry k němu zvolna přistoupil.

 

„Chápu, že kvůli vyučování nemáš mnoho času,“ řekl tiše. „Asi před rokem jsem koupil dům v Prasinkách.“ pokračoval a  Severusovy černé oči se přimhouřily. „Nic zvláštního, ale stojí na tichém a osamělém místě. Nikdo by nás tam nerušil. Jsem zvyklý být skoro pořád sám, ale myslím si, že to, co se stalo minulou noc, bylo příliš dobré na to, abychom se k sobě jen tak otočili zády. Bylo to zatraceně žhavý, Severusi! Přiznej to!“ 


Snape se na něho podíval svým černým nevyzpytatelným pohledem a mírně mu cukly koutky. „Nebylo to tak špatné,“ připustil.

„Ty mizero!“ zasmál se Harry. „No dobrá, možná jsem si to užil víc než ty. Nechci si nic nalhávat. Ale rád bych dostal šanci to zkusit znovu. Budu na tebe čekat v Prasinkách v hospodě u Kejhavý husy tři pátky po sobě, od 19 do 22 hodin. Kdybys mě chtěl znovu vidět, přijď tam, prosím.“

Snape neodpověděl.

 

Harry se pokusil zachovat si poslední zbytky důstojnosti, ale nedalo mu to a ve dveřích se ještě otočil.

 

„Děkuji ti. Jsi naprosto neuvěřitelný, víš to?“ A pak odešel.

 

»«

Pokračování příště…… snad za čtyři dny

 

 

 

Poslední komentáře
10.10.2011 22:08:27: jaaaj, tak to byl teda fofr. smiley${1}
19.12.2010 00:02:54: Dúfam, že príde. Sex bol super teším sa na ďalší smiley${1}
07.03.2010 00:31:46: smiley${1}
11.09.2009 22:35:20: Celý preklad fantastický. Nad prekladom sexuálnej scény som len otvárala oči. Tieto sa prekladajú na...
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.