Tajuplné stránky jednoho zahradníka

STROM POZNÁNÍ

 vvv

 

Link originálu.

Ruský překlad, ze kterého bylo čerpáno původně.

Ruský překlad, ze kterého je čerpáno nyní.

Autorka: Philo

Překlad: Sallome

Beta-reader: Niki.Moonlight

Obrázky: whampingwillow

Počet kapitol: 44

Postavy: Alex Johnson/Severus Snape, Harry Potter/Severus Snape,  a další…

Rating: od 18 let

Varování: Slash, násilí, vulgarizmy, homosexuální a heterosexuální sex.

Shrnutí: Harry se po prázdninách vrací do sedmého ročníku rozhodnutý změnit status quo a zakládá v Bradavicích třídu pro nápravu magie... Kdo budou jeho žáci? A co má Harry Potter společného s tajemným Alexem, kterého Severus Snape potká v Děravém kotli?
To vše se dozvíte ve
Stromu poznání
, v povídce plné lásky a nenávisti, napětí a romantiky, odvahy a zrady...

Prohlášení: Všechny postavy patří J.K.Rowlingové a já si na ně nečiním žádná práva. Tyto stánky nebyly vytvořeny za účelem zisku.

Poznámka autorky: Tuto povídku jsem začala psát v roce 2003 a je tudíž nevyhnutelně AU.

 vvv

Dobrý den,

vítám Vás na našich stránkách. Soukromně jim říkám zahradník. Proč zahradník? Před časem jsem se zamilovala do povídky, která se jmenuje Strom poznání, tedy Jabloň a rozhodla jsem se, že Vám tento příběh převyprávím. Tudíž jsem takový zahradník, který pečuje o to, aby tento legendární strom vzkvétal. Proto tedy poněkud netradiční název stránek „tajuplný svět jednoho zahradníka“.

Zatím je náš (a doufám, že již brzy i Váš) Strom poznání takříkajíc v plenkách, ale věřím, že s lidmi které mám kolem sebe, z ní bude brzy košatý strom. Bude sílit i pomocí vašich komentářů, které jsou pro ni i nás živnou půdou. Vzhledem k tomu, že má povídka čtyřicet čtyři kapitol, budeme se tu scházet minimálně rok. Doufám, že se na našich stránkách zabydlíte, a že se Vám Strom poznání zakoření hluboko v srdcích.

Ještě než začneme, mám k vám, čtenářům, jen jednu prosbu. Ten kdo jste náhodou četl a víte, jak to celé dopadne, nevyzrazujte to nám, ostatním, co jsme v nevědomosti. Ano, slyšíte dobře, ani já sama neznám konec a věřte, že kdyby mi to někdo provařil, tak bych hodně přemýšlela o tom, jestli dál pokračovat ve svém překladu.

Pohodlně se usaďte, začínáme s vyprávěním… Vaše Sallome

Posledni komentare
19.03.2021 19:05:06: Ahoj. Vše tu je slash? :( jen jestli má smysl to tu procházet. Díky
27.07.2012 16:58:23: Beruško, zlatíčko, či Sallome, zlatíčko, neměly byste náhodou Strom poznání ke stažení ve Wordu? .do...
06.03.2011 13:32:59: jo a taky jsem koukala do toho pdf a v těch vyměněnejch kapitolách vám zůstaly prázdné řádky, které ...
06.03.2011 12:02:03: Aha... asi vážně potřebuju dovolenou, večer ti to pošlu...smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.