Tajuplné stránky jednoho zahradníka

POVÍDKY OD ČTENÁŘŮ

Sylvie - Slepé střevo - 100%

Za inspiraci děkuji svému kolegovi Petrovi S., který mi dokonale popsal své vyšetření slepého střeva :-)

»«

Harry Potter se svíjel v příšerných bolestech. Probudilo ho zpočátku slabé píchání v pravém boku, které nyní už bylo tak nesnesitelné, že nemohl skoro dýchat. Pár okamžiků doufal, že to přejde, ale bylo to spíš stále horší.

Donutil se vstát z postele a dovlekl se na ošetřovnu, kde ke svému zděšení nenašel madam Pomfreyovou, ale zamračeného černovlasého profesora lektvarů. Téměř vzápětí mu došlo, že bradavická lékouzelnice odjela na Vánoce za svojí rodinou. Pozdě. Snape už si ho všiml a jeho přítomnost vzal na vědomí znechuceným pohledem.

 

"Co je vám, Pottere?" zavrčel, ale nedokázal tak úplně zakrýt obavy o Harryho, který skutečně nevypadal moc dobře. Tedy… vypadal přímo skvěle, to Snape až moc dobře věděl, ale na první pohled mu bylo pěkně zle.

 

"Bolí mě břicho," vyrazil ze sebe Harry a stále si svíral pravou stranu podbřišku. "Tady," ukázal na pravý bok.

 

"No… to by mohl být zánět slepého střeva," pouvažoval Snape. "Bolí vás to jen na pravé straně?"

 

Harry s bolestnou grimasou jen přikývl.

 

"No, budu vás muset vyšetřit. Svlékněte se, Pottere," přikázal mu Snape.

 

Chlapec si třesoucími se prsty začal rozepínat knoflíčky na pyžamovém kabátku.

 

"Pottere, vy blázne," vyprskl Snape, "co to děláte? Váš striptýz mě nezajímá," zalhal, "stačí, když si sundáte jen kalhoty!"

 

'Jen' kalhoty. Harry ještě více zbledl, ale pak si poslušně stáhl kalhoty od pyžama. Profesor mu situaci ulehčoval tím, že ho nijak neokukoval, i když ve skutečnosti toužil po opaku. Moc rád by se podíval, co Potter pod svými kalhotami ukrývá.

 

Harry, zakrývající si odhalený rozkrok, nejistě postával u vyšetřovacího lehátka a nevěděl, co má dělat.

 

"No tak, Pottere," peskoval ho Snape, "copak vy nevíte, jak se vyšetřuje podezření na zánět slepého střeva? Lehněte si na bok," začal ho instruovat, "nohy trochu pokrčte…"

 

Harry se se zatnutými zuby řídil Snapeovými příkazy. Bolest byla tak hrozná, že by teď udělal cokoliv, klidně se i obnažil před nenáviděným učitelem, aby se jí zbavil.

 

A pak už jen vyděšeně sledoval svého profesora lektvarů, který si lhostejně natáhl gumové rukavice a pravý ukazováček si pokryl nějakým průsvitným gelem.

 

Bez předchozího varování vrazil Snape svůj dlouhý prst do Harryho zadku. Druhou rukou mu začal prohmatávat břicho.

Po chvilce úlevou zjistil, že o zánět slepého střeva se nejedná. Chlapec jen zřejmě snědl něco špatného, bude brzy v pořádku.

 

Úlevu vystřídal jiný pocit. Snape si uvědomil, že má svůj prst v zadku chlapce-který-zabil-vy-víte-koho, a ze všeho nejvíc touží přidat tam druhý, a pak je nahradit svým penisem. Merline! Těžce oddechoval a pokušení odolat nedokázal - vsunul do vstupu do Harryho těla další prst. Jen hrozně litoval toho, že má ty rukavice. A pokoušel se nemyslet na to, že brzy bude chlapec připravený na to, aby do něj mohl vstoupit. Navenek se choval stále stejně lhostejně, stále jako nesnesitelný profesor lektvarů. S lítostí vytáhl prsty z Harryho otvoru.

 

"Tak, Pottere," oznámil chlapci, "zůstanete přes noc tady na ošetřovně. Ráno vás ještě zkontroluji, ale myslím si, že to nebude nic vážného. Tady," podal mu flakónek s nevábně vypadající tekutinou, "prozatím vypijete bezbolestný lektvar."

 

Zmatený Harry do sebe obrátil obsah malé lahvičky. Téměř okamžitě ucítil úlevu, a něco těžkého padlo na jeho víčka… a nutilo ho spát… Ještě stačil zachytit prchavou myšlenku, přání, aby už bylo ráno a profesor lektvarů ho znovu vyšetřil… Než se stačil vyděsit nad tím, o čem vůbec uvažuje, tvrdě usnul.

 

*****

 

Když se druhý den probudil, spatřil u své postele postávat dočasného ošetřovatele, profesora Severuse Snapea. Ten do této chvíle zaujatě sledoval spícího přitažlivého chlapce, ale ještě včas stačil nahodit svůj obvyklý jízlivý, mírně znechucený výraz.

 

"Tak, pane Pottere," protáhnul. "Jak se cítíte?"

 

Harry se nad tím na chvíli zamyslel. Uvědomil si, že břicho už ho vůbec nebolí a že si navíc skvěle odpočinul.

 

"No… dobře, pane," zamumlal.

 

Snape z něho stáhnul přikrývku a začal prohmatávat jeho břicho. Trochu to bolelo, ale také to bylo příjemné.

 

"Vypadá to, že už jste v pořádku, pane Pottere," sdělil mu Snape. "Nicméně… ještě jednou vás raději vyšetřím… pro jistotu…"

 

Ani to nestačil doříct, a Harry už si stahoval pyžamové kalhoty. Snape jen pozvedl obočí. 'Co to znamená?' přemítal. 'Asi to chce mít rychle za sebou,' rozhodl se pro nejpravděpodobnější variantu.

 

Natáhl si gumové rukavice, na ukazováček vymáčkl trochu gelu a opatrně ho zasunul do Harryho zadku. Téměř okamžitě ucítil tvrdnutí ve slabinách. Snape druhou rukou, aby se neřeklo, jemně prohmatával jeho břicho, ale ve skutečnosti tomu nevěnoval žádnou pozornost. Tu soustředil na to, aby se, jakoby omylem, lehce otřel o Potterovu prostatu.

 

Harry zakňučel překvapením. Jeho tělem se rozléval zvláštní, velice příjemný pocit, který ho nutil myslet jen na to, aby se ho takhle jeho profesor dotknul znovu… a ještě jednou… Cítil, jak jeho penis tvrdne, ale nemohl s tím nic dělat, tak si přes něj alespoň jakoby mimochodem přetáhl peřinu. Snape se pousmál. Tenhle pohyb mu neušel.

Severus už měl v Harryho zadku zasunuté tři prsty a musel se hodně přemáhat, aby nemyslel na to, že chlapec už je dokonale roztažený a připravený přijmout do sebe jeho penis.

 

"Pane… profesore," vyrazil ze sebe vzrušením polomrtvý Potter. "Ty rukavice… hrozně škrábou… nemohl byste si je sundat?"

 

Snapeovi se zatmělo před očima a chvíli trvalo, než se znovu dokázal ovládnout. "No… dobrá, Pottere," zavrčel a bleskově si stáhl gumovou rukavici. Vzápětí vrátil nedočkavé prsty do Potterova zadku. Bylo mu jasné, že oba vědí, že už se dávno o žádné vyšetřování nejedná, ale bylo to tak sladké… tak vzrušující… nemohl se Harryho nabažit. Laskal jeho prostatu a předstíral, že vůbec nevidí, jak si chlapec pod peřinou hladí penis, že neslyší jeho sténání a že si opravdu nevšiml, když po chvilce vyvrcholil.

 

Tvářil se znovu jako upjatý profesor lektvarů, když se slovy "můžete jít, Pottere" podal svému zrudlému 'pacientovi' spodní díl pyžama a nechal ho odejít na jeho kolej.

 

*****

 

Harry na ten skvělý zážitek nemohl zapomenout. Profesor lektvarů ho už dlouho přitahoval, ale teď si alespoň definitivně ujasnil, že Snapea doopravdy chce.

 

Dlouho si nebyl jistý, jestli Snape cítí to samé, ale na ošetřovně si dobře všiml, jak byl jeho učitel vzrušený. Pokud to, co k Harrymu Snape cítí, není láska, pak je to alespoň touha, rozhodl se chlapec a umínil si pokusit se získat, co chce.

 

*****

Severus Snape se právě začetl do své nejoblíbenější knihy o zakázaných lektvarech, při jejímž čtení si s rozkoší představoval, jak je připravuje pro všechny ty otravné spratky, když uslyšel tiché, avšak zřetelné zaťukání na dveře.

 

"U všech kozlů rohatých, koho to sem čerti nesou?!" zvedl se naštvaně ze svého oblíbeného křesla s tím, že nezvaného návštěvníka nevybíravě vypoklonkuje.

 

Musel si však přiznat, že byl skutečně překvapený, když na svém prahu uviděl přešlapovat nervózního Harryho Pottera. Byl tak rozkošný.

 

"Pottere," zavrčel. "Co se děje?"

 

"Pane profesore… nějak se necítím dobře… myslím, že mám asi něco s… tím… eee… střevem…"

 

"Mluvte jasně, Pottere," přerušil ho Snape. "Takhle se nikam nedostaneme!" V duchu se ale bavil chlapcovými rozpaky.

 

"Myslím, že potřebuji vyšetřit… slepé střevo, pane," vydechl Harry, přivřel oči a čekal. Cokoliv.

 

"Ach… když je tomu tak… Pojďte dál, Pottere, myslím, že v tomto případě vám mohu nějaký čas věnovat…"

 

A zavřel za nimi dveře a za chvíli už se poddával nedočkavému, láskyplnému objetí zelenookého nebelvírského chlapce.

 

»«

Poslední komentáře
14.12.2017 12:52:54: Parádní povídka.smiley${1}
12.02.2015 12:52:31: Super povídka! Žádný zbytečný okecávání, to jsem potřebovala.=)
03.01.2014 12:14:21: Moc dobrá povídka. Takže dnes se "tomu" říká slepé střevo? No, když nestačí sbírka motýlů...smiley...
22.11.2010 10:22:05: Madam Pomfreyová si ten odjezd nemohla načasovat lépe smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.