Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Překlady od Mim

HOWDY 6/8 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8170":
bacil
Krásná kapča. Bála jsem se děsivého konce,ale teď mám malou naději, že to bude hezký konec. No věřím a to mi musí holt stačit.

To jak se Remus bál o Severuse a to že ho navštívil je super. Moc, moc se těším na pokračování smiley
kami
Som zvedavá, čo bude v nasledujúcich kapitolách. Sú len dve, takže je to o to napínavejšie. Severus má vzťah len k Howdymu, ale je vidieť, že Lupin má starosť. Som zvedavá, zvedavá a ešte raz veľmi zvedavá. A chvíľu som si myslela, že Severusova choroba sa bude ťahať až do poslednej kapitoly a potom bude smutný koniec, ale takto... uf! To som si vydýchla. Teším sa na pokračovanie.
Nade
Severus pořád nevěří, že by mohli existovat lidé, kterým na něm záleží. Truhlík jeden. Snad ho Howdy s Lupinem definitevně vyléčí.
Blesk
Teda, ten Severus si taky užívá smiley Oživit Draca jen proto, abychom ho mohli zase rozporcovat! smiley Jinak by mě zajímalo, co chce s tímhle materiálem Remus dělat. On už je pěkně načatý, řekla bych, ale se Severusem to bude trochu horší. Ale co... určitě to nějak dopadne smiley
Marcela
Aha, tak tady byl zakopaný pes. A já myslela, že už ho vyléčili... No tak se to snad tentokrát opravdu podařilo. smiley Severus je tady hrozný truhlík. Nepřístupný, nedůvěřivý a nespolečenský. Tedy jak si s tímhle chce Remus poradit? smiley Moc se těším na další smiley
____________________________
Mája

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.