Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Popo

POPO – Zajíček

{{{

 

Utrpení! Tohle bylo prostě nesnesitelné. Ono nestačilo, že každý rok musel snášet vánoční oslavy, stromečky, andělíčky, jmelí a jiné serepetičky – ne, jeho ubohé nervy byly jen o pár týdnů později vystaveny naprosto drásající, nevkusné a iritující přítomnosti barev.

Velikonoce.

Kdo to jakživ slyšel, aby zajíc nosil vejce? A ještě k tomu nechutně barevná?

 

A ty malé příšerky, ječící, jako kdyby je na nože brali. Lítaly po hradě a prolézaly každý kout, ve snaze nalézt co nejvíce těch odporných zvrhlostí.

 

A Brumbál, ve své nekonečné dětinskosti, to celé pojal jako soutěž s přidělením kolejních bodů vítězi. Takže i studenti vyšších ročníků pobíhali sem a tam jak smyslů zbavení a vřískali při každém nálezu. Ubohé, trýzněné ušní bubínky mistra lektvarů to pomalu vzdávaly.

 

Merline! Dokonce se mu k snídani odvážili místo oblíbené slaniny a toastů předložit jakýsi sladký blivajz, upečený do tvaru beránka. S vražedným zadostiučiněním mu odřízl hlavu a vidličku nechal zapíchnutou do torza.

 

A aby toho nebylo dost, ředitel dorazil do Velké síně v nechutně kanárkově žlutém hábitu, na kterém se proháněli chlupaťoučcí růžoví a zelení králíčci.

 

Růžoví! Severus v duchu zaúpěl.

 

Znechuceně odstrčil zavražděné sladké pečivo a jedním douškem do sebe obrátil kávu. Díky všem Morganám, aspoň ta zůstala černá.

 

Dříve než ho stačili zapojit do sázek, která z kolejí najde více vajec a zajíčků, odstrčil prudce židli a s typickým zavířením hábitu utekl do sklepení.

 

A tam, jako by mu chtěl osud vynahradit všechno to utrpení, které dnes ráno bylo spácháno na jeho bezbranné černosti, mu kolem krku skočilo zelenooké tornádo. Severusi, mně se tak stýskalo!“

 

Severus se neobtěžoval odpovídat, ačkoli i jemu Harry nehorázně chyběl. Sevřel svého partnera do náruče a políbil se vší naléhavostí a touhou, která se v něm za několik dnů Harryho nepřítomnosti nahromadila.

 

Jak to dopadlo v Rumunsku?“ zamumlal, když se jejich rty konečně oddělily.

 

Dobrý, draci si nechali říci a podřídili se umístění do nové rezervace. A kurzy Pokročilé obrany, k výuce kterých mě přemluvil Albus, začnou až za týden, takže mám teď celých sedm dní volných a hodlám je strávit v naší posteli,“ informoval ho Harry a během řeči sloupával jednu černou slupku za druhou z milovaného těla.

 

Zapomínáš, že já musím učit,“ mumlal Severus s ústy přisátými na milencův krk, ochotně se poddávaje svlékání.

 

No dobře, na hodiny tě pustím, ale počítej s tím, že jestli zadáš nějaký test, domácí úkol, trest nebo cokoli, co by tě v příštích sedmi dnech zdrželo, obarvím ti hábity na růžovo a začnu tě líbat na veřejnosti,“ vyhrožoval Harry. Šlo mu to ale dost špatně, protože Severus právě zajal rty jeho bradavku a rukou jemně hladil tvrdost jeho klína.  

 

Mám pro tebe překvapení,“ zasténal mu Harry do ucha, zbavuje milence kalhot.

Severus, utopený v pocitech, zvedl tvář omámenou rozkoší k zeleným třpytícím se očím. Podařilo se mu tázavě zvednout obočí, na víc se nezmohl, protože mu v klíně přistály partnerovy hbité prsty.

 

Harry významně pohlédl na zapínání svých kalhot, stále ještě halících vzrušené tělo.

 

Severus nepotřeboval další pobízení. Klesl na kolena, rozepnul knoflík, zip s tichým zavrčením sjel dolů a jeho prsty zatáhly. Nedočkavý černý pohled zabloudil do Harryho klína.

 

A pak se ozvalo zařvání. Severus prudce ucukl; tím pohybem ztratil rovnováhu, padl na znak, přičemž neomylně hlavou trefil roh stolku. Přátelská černá mu zastřela vědomí.

 

Seve, lásko… no tak, prober se.“ Hlas, okořeněný mírnou panikou, pronikl pod temnou clonu a úspěšně ji rozmetal.

 

Otevřel oči a zamrkal. Spokojeně se usmál, stále mírně obluzen, když zaregistroval obličej svého milence těsně u svého. Pak se nechal obejmout a hlavou uložit na Harryho klín.

 

Měl jsem hrozný sen,“ zamumlal. „Zdálo se mi, že…“ A právě v té chvíli otevřel oči a hlas mu přešel do vykviknutí.

 

Jeho hlava spočívala na… chlupaťoučkém růžovoučkém zajíčkovi, držícím ve svých packách dvě barevná velikonoční vajíčka, podezřele umístěná mezi jeho zadními tlapkami. Tato obludnost se rozpínala na Harryho spodcích, přesně v oblasti stále zvětšené jeho erekcí.

 

Pottere!“

 

No co,“ zazubil se nevinně Harry, „jsou přece Velikonoce, ne?“

 

 

Poslední komentáře
08.05.2014 17:36:29: Uaaaaa! Boží záležitost :-D
28.04.2011 23:59:40: Koukám, že všechny velikonoční povídky jsou ve stylu: Radujme se a množme se...teda ikdyž smiley Já ně...
27.04.2011 15:33:48: Povedlo se ti mě rozesmát, bylo to úžasný :-)
26.04.2011 21:51:29: Tedy já jsem čekala, bůh ví co tam nebude mít, ale u tohodle jsem se pobavila. A to hodně. To jak do...
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.