Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Popo

POPO - Spojeni / 4. kapitola - Rány na těle - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3328":
sisi
jsem z toho celkem na dne, takhle ponížit nejlepšího lektvaristu ve svém týmu. Voldy nemá rozum. Od Brumbála by neškodila větší podpora ve výcviku páně Pottera a Snape to tentokrát vážně schytal. Byla bych ráda, kdyby mu Harry pomohl nejen od bolesti, horečky, zranění a divných jizev, ale i od různých démonů a nočních můr, které Severuse trápí. Děkuji.
sisi/ctenar
Velmi zajímavý nápad :) konečně se taky někdo stará o Severuse :) né že bych mu jeho utrpení přála :( ale velmi pěkné podané těším se na pokračování .)
Tesska
Páni! Chudák Severus, len čo je pravda. Tak doriadeného som ho nevidela - resp. nečítala ešte ani v jednej poviedke. Toto bolo teda čosi smiley Ale páči sa mi, že Harry tu nie je za neschopáka a dokázal pozbierať všetky svoje skúsenosti, aby ich primerane využil k Sevkovmu vyliečeniu. Napokon mu všetky tie pobyty v nemocničnom krídle predsa len na niečo dobré boli, že? A zdá sa, že aj Dumby bol spokojný. No ale čo ten výkrik? smiley
____________________________
Ak jed je v čaši, aspoň berte ohľad, že prvý pil môj zaľúbený pohľad... W.Sh.
Mononoke
Reťazová reakcia rýchlo rozmarne roztavila reflexy rozporuplného rytiera, radikálne rabujúc raneného.
mori
Harry se nezdá.... ale ještě že Severuse obelstil, chudák musel hodně trpět. A ten konec... jsem napnutá, co se stalo a co se bude dít dál...
Airiny
Moc děkuji. Chudák Severus. Doufám, že Harry to s Voldemortem brzy skončí.
Marcela
Jen co dopíšu kapitolu, tak se na tebe vrhnu pěkně znova od začátku, POPO. A doufám, že do té doby přibude i něco nového. smiley Moc se těším, tady se mi budeš lépe hledat.
____________________________
Mája
Erumoice
Suprová povídka, jsem ráda, že jsem na ni natrefila smiley Severus je tvrdohlavý jako beran, z popisu jeho zranění mě přejížděl mráz po zádech. Jsem zvědavá na jeho reakci, až se vzbudí.
Coco
Krásný nový objev na čtení. Doufám, že máš pro nás připravenou ještě spoustu obdobně napjatých situacísmiley
POPO
Lidičky, moc děkuji za vaše ohlasy, určitě odpovím jednotlivě, ale ne dnes, jdu na kutě, jsem mrtvá...
Hajmi
Kouzelná povídka, i když poslední kapitoly byly pěkně kruté.

Teď jsem zvědavá, jak bude Severus reagovat po probuzení.

POPO, moc děkuji za takové krásné vyprávění.smileysmileysmiley
Nade
Vůbec, ale VŮBEC, nechápu, jak mohl Severus v tomhle stavu jít na vyučování. To, co Harry odhalil na jeho zádech, bylo děsivé. Líbí se mi, že se mu umí vzepřít (chtěla jsem napsat postavit, ale na to je ještě brzy smiley ).

Jsem zvědavá, jak bude Snape reagovat, až se vzbudí. Děkuji, těším se na pokračování.smiley
Saskya
téda, úžasné popísané, chudák, ten toho má za sebou :-/
____________________________
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
grid
Súhlasím.Skvelá kapča, skvelá POPO. A pokiaľ ide o to v akom elixíry skončí Harry ako ingrediencia ťažko teraz hádať. Snáď ho dokáže ochrániť Brumbál... smileysmiley
Sallome
POPO – tato kapitola byl drastická. Co drastická… byla hustě drastická! Chvílemi jsem si zakrývala oči, abych se nemusel dívat na Severusovo zranění… brrr… dokážeš příběh líčit tak sugestivně, že jsem se na konci kapitoly chtěla přesvědčit, jestli nemám na svých zádech stopy po biči… Jsi fantastický vypravěč… děkuji…
____________________________
Patoložka
Konečně jsem se odhodlala a rozhodně nelituji. Skvělá povídka! Budu se moc těšit, co Severus s Harrym udělá, až se vzbudí:-) A Harry si začíná uvědomovat, že mu ne jeho profesorovi záleží možná i trochu víc... Moc děkuji!
bacil
Tak to jak Harry zvládl ošetřit Severuse a hlavně jak mu podstrčit ten lektvar v čaji. No super smiley Teď jsem zvědavá jakpak dopadne až se Severus probere. Jenom doufám,že si uvědomí jak moc mu Harry pomohl.

Takže se opravdu moc těším na pokračování téhle báječné povídky smiley
Elza
Blééé. Ještěže se Harrymu nedělá šoufl. Tfuj tajxl. "Spát budeš!" smileysmiley až se Severus probere a dojde mu, co Harry říkal a tropil... ta samomluva je skvělá.

Tak co teď? Šrámy na duši?
Michangela
Krásný díl! I přes napjatou situaci a odhalená zranění, se mi moc líbilo jejich sehrané chování. Harryho dotaz na užívaný lektvar byl jako zrcadlový obraz Severusova chování. Jen tak dál, Harry! A díky.
Vinka
Nádhera, ta Severusova samovluva prostě úchvatné, ale i ta Harryho, hlavně to jak ho dokázal obelstvít. Moc pěkné těším se na další, halvně to co za démony Severus másmiley
mathe
Z Harryho samomluvy dostávám záchvaty smíchu :) moc hezká kapitola :)
Lady Corten
Harry je pěkný paličák, ale to Severus taky. Jsem moc zvědavá na scenu až se Severus zbudí. smiley Krásný díl. smiley
1beruska
teda Harry se nezdá, jsem zvědavá co mu za takovou troufalost provede Severus, rozsekat a složit by ho vážně mohl, pak by mu třeba Harry řekl jak věděl co mu je :-D

Brumbi zase intrikuje intrikář jeden.

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.