Tajuplné stránky jednoho zahradníka

POVÍDKY OD ČTENÁŘŮ

Hajmi2003 - parodie k 25%

 

Osamělost vládců

 

Pozoruji ten kroužek zakuklenců jak se baví a já sedím opodál. To já založil tenhle spolek a nyní sedím na trůně sám. Vrátil jsem se pro ně ze záhrobí a vypadám teď jako nechutný had, přestože předtím jsem byl tak pohledný. V Bradavicích proti mně můj bývalý oblíbenec Severus štve toho chlapce Harryho Pottera.

„Zrádce,“ šeptám do slzami vlhkého polštáře po nocích.

Proč mě nikdo z mých Smrtijedů nemá rád, a proč si se mnou, Lordem Voldemortem, nikdo nechce hrát?

 

Pozoruji z povzdálí toho hada. Sedí tam na trůně sám a ve tváři má zase ten odporně patetický, smutný výraz. Tohle že má být ten Temný pán hrůzy a teroru? CHA! Začínám být z toho vážně unavený. Všechno aby si jeden udělal sám. Tomu idiotskému Potterovi odstranění Riddleho hrozně trvá, protože jediné, co ho zajímá je, jak si užívat s přáteli.

Úplně si je dokážu oba představit, jak se drží za ruce a běhají spolu po Zakázaném lese. Zastaví se, podívají jeden druhému do očí s nechutně sladkým výrazem a šeptají jeden druhému.

„Tome.“

„Harry.“ /kolem nich poletují srdíčka a všechno je růžové/

„Tome.“

„Harry.“   

Fuj, chce se mi jen z toho pomyšlení zvracet. Vážně ho snad budu muset nakonec odstranit jedním ze svých lektvarů sám, proroctví neproroctví.

A pak to budu já, kdo bude sedět na tom trůně. Já, Severus Tobias Snape.  

***

Obě Hajmi jak ta malá tak ta velká jsou úžasné psavky a najdete je na: http://hajmi2053.blog.cz/

Děkuji za dárek, udělal mi velkou radost Vaše věrná čtenářka Sall...

***

Poslední komentáře
29.09.2009 11:03:36: Ano, "Tome"... "Harry" a růžová srdíčka, to nemá chybu. smiley${1}
28.09.2009 18:06:57: Krásne!!! Ale najviac sa mi páčilo, že nakoniec má navrch náš milačik, Severus Snapesmiley${1}smiley${1}
28.09.2009 14:15:02: smileysmileysmiley Hahahahahahah muhahaha heeeeeee Nej víc se mi líbilo to: "Tome" "Harry"... boží...smiley...
28.09.2009 13:31:55: =D Ale, že by až takhle? Krásný, zasmála jsem se u toho, moc pěknej nápad. Chudák Voldy, zase zůs...
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.