Tajuplné stránky jednoho zahradníka

POVÍDKY OD ČTENÁŘŮ

Gleti - doprovodná povídka k 50%

SEVERUS V ITÁLII

Ani lingvistické kouzlo nepomohlo, aby Severus rozuměl rychlé brebentivé italštině krásného Tonina. Po chvilce ho přestal vnímat a nenápadně si prohlížel okolí kavárny. A pak to uviděl.

V kině naproti právě vyměnili plakáty za nové, zvoucí na film Oscar Wilde. Jeden z posledních snímků, co viděl s Alexem... vlastně se spratkem Potterem. Najednou se všechny potlačované emoce hrnuly na povrch a zasáhly ho zničující silou. Vztek podvedeného, zlost oklamaného a bolest zrazeného.

Přitom se tak snažil, aby všechny hořké vzpomínky nechal za sebou. Hned první den sbalil mladého recepčního. Měl nádherné pomněnkové oči a ještě dokonalejší ústa. Se Snapeovým penisem si hrál jak dítě s lízátkem. Sál ho, cucal a žužlal, až Severus přestal vnímat hranice reality. V tu chvíli neexistovalo nic jiného než rozkoš. Však mu to také dostatečně vrátil. Modroočko nemohl pořádně ani chodit, když opouštěl jeho pokoj. A určitě si několik dnů při sezení vzpomene na Severusova ptáka.

Předevčírem si zase splnil tajný sen. Na jedné nezáživné přednášce se seznámil s jednovaječnými dvojčaty Beppem a Carlem. TO, co s nimi v noci vyváděl v posteli, předčilo i smrtijedské orgie. Byl to neuvěřitelný zážitek, když na střídačku jednomu bratru kouřil péro, zatímco do druhého divoce přirážel.

Jenže, co je to platné. Stačil pohled na jeden jediný pitomý plakát a Anglie ho dostihla. Vlna bolesti se přes něj převalila a celého ho pohltila. Člověk, kterému se otevřel jako nikdy předtím, ho zesměšnil a zradil. Kdyby se aspoň Brumbál za něj nezaručil. Ten dvojí podvod ho ničil víc, než si byl ochoten přiznat. Vybavil se mu úryvek z Wildeovy Balady o žaláři v Readingu:

„A každý člověk na světě
svou lásku zabijí,
ten vraždí hořkým pohledem
ten sladce opíjí,
zbabělec vraždí polibkem
muž mečem vraždí ji.“

A tehdy se to stalo. „Stop, Severusi!“ pomyslel si, „podívej, co z tebe ten zmetek udělal. Brečíš tu jak baba v přechodu. Je třeba s tím skoncovat.“ 

A tehdy se jeho bolest přetavila v neskutečný hněv.


***

 

Poslední komentáře
08.12.2009 22:54:06: Krásně rozvedeno. Severus se tak snažil zapomenout a pitomej plakát ho přeci jen dostal...smiley${1}
08.12.2009 07:57:30: super! škoda jen, že to tak rychle skončilosmiley. Ale rozhodně mi je jasné (tedy, předtím mi to taky ...
07.12.2009 23:02:41: Perfektní vystřižená scéna. Super! :)
07.12.2009 19:53:51: Hořkosladké, krása.smiley${1}
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.