Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Videa

Poděkování za účast na oslavách. - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1977":
Nikol
Páni, holky bylo to naprosto úžasné, ještě teď se nemůžu zbavit toho přiblblého úsměvu.DÍKY!!!!smileysmileysmileysmiley
Falkira
Och, Merline, Merline... smiley Ještě že jste to poděkování nakonec poslaly takhle... smiley
Jana
Holky, díky moc, bylo to úžasné smiley
Nade
Jsem úplně naměko. Úplně cítím jak mi puká srdce! Ještě, že to je jen jako, protože ve skutečnosti by mi asi hráblo. Opravdu krásné poděkování pro všechny, kdo přispěli a potěšili nás všechny. smiley A víte, že bych to s ním riskla, i když teď už vím, jak by to dopadlo?smiley
Janica
Tak to byla síla !!!!! smiley Holky šikulky si tohle poděkování určitě zasloužily smiley. I já jim moc děkuju smiley!
Slimča
Áááááááá, děvčátka moje, tohle musím napřed rozdýchat! Takové kopačky a od takového chlapa - to jsem ještě nedostala smiley. Ale až se vzpamatuju a dojde mi, že jste mě vlastně ušetřily takového zklamání, musím napsat, že to bylo naprosto úchvatné. Moc pěkně vybrané obrázky, hudba... To se to snilo! smiley Jdu mrknout znova smiley Moc děkuji!!! smiley
Ajka
Tohle bylo geniální.
Michangela
Vskutku kouzelné! A děkuji za váš moudrý úsudek. Některé bytosti prostě potřebují k životu svobodu, protože jinak to není život, ale živoření. Takto nám stále zůstává vzpomínka a dobrý pocit ze správného rozhodnutí. Díky.
nadin
Áúú, to bola sila!!!

Nádherné, úžasné, fantazmatické, romantické a absolútne odrovnávajúce.

Keď pozbieram svoju dušičku dohromady, pozriem si to ešte raz!

A ešte jedno ĎAKUJEM!!!smileysmiley
____________________________
*Neboj sa robiť to čo nevieš - pamätaj, Archu postavil amatér a Titanic profesionáli.
Elza
smileysmileysmileysmiley ta s kytarou (2.24) - to je úchylárnáááá! Krásné Velikonoce! smiley
Nerla
Myslela jsem, že nezvládnu Snapea sedícího v klobouku na stromě, ale odrovnal mě až nahý s kytarou v ruce. To nepřebil ani tančící v tílku, i když to byl taky silný kalibr.

A pointu jsem čekala podobnou, snad jen, že v nicneříkajícím dopisu by měla být zmínka o tom, že je gay nebo že postrádá jizvu na mém čele.

Pěkné video - a já se s díky připojuji ;-)
Hajmi 50
Tohle video je něco jako Velký třesk. Kouzelé - já prostě nemám slov. Pouštěla jsem si to 5x za sebou. Přiznávám, že jsem u toho snila.

Jenže já bych Severuse nesvazovala, právě proto, aby mi neutekl. Paradoxně darovaná svoboda tě udrží nejvíc na místě. Dala bych mu jí. A on by se tak vracel zpět.

Ale ve skutečnosti, kdyby se to stalo a on se objevil u mých dveří, asi bych dostala infart. Nádhera.smileysmileysmileysmiley

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.