Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Obrázky k DŽ

28 kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1582":
Sallome
I když nějakou změnu v rámci Velikonoc chystáme...
____________________________
Sallome
Slimča - v tom případě počkám, až se to vyřeší samo... smiley A do té doby budu tiše trpět smileysmileysmiley
____________________________
Slimča
Sall - pokud si to myslím správně, administrátoři webgardenu postupně připravují převod všech stávajících stránek na novou verzi (se zachováním původního vzhledu). Domnívám se, že technické potíže jsou způsobené jednak úpravami starého systému, aby mohl být překlopen do nového, a taky tím, že už se o ty naše stránky stařenky starají jen okrajově, aby přežily do onoho slavného dne D. Noční výpadky jsou pravidelně v době, kdy systém dělá zálohy. Prý by to s novou verzí mělo taky odeznít. Pokud máš nějaké výraznější problémy nebo nějaké otázky, jukni na WG profil na Facebooku. Zatím tam s lidmi docela spolehlivě komunikují. smiley
Sallome
S těmi obrázky je čím dál větší potíž :( WG se jim brání zuby nehty. Včera jsem je vkládala dvakrát. Jednou se nezobrazovaly všechny a podruhé tam byly některé víckrát. Ve chvíli když jsem to chtěla zredukovat, tak pro jistotu spadly stránky kompletně... ich... Až si říkám, jestli to nějak neruší to netopýří záhlaví. Mám dojem, že ty potíže začaly ve chvíli, když jsem ho tam nainstalovala!Máte někdo na WG obdobné potíže s obrázky???
____________________________
Elza
Třeskuté. smiley

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.