Tajuplné stránky jednoho zahradníka

DRABBLE A JINÉ PERLY

Gleti - PŘEKVAPENÍ - 100%

Neodbytné ťukání na okno probralo Sallome ze spánku. Nevěřícně zírala na sovu, která měla na svém pařátu připevněný pergamen. Rychle vyskočila z postele, aby se na vlastní oči přesvědčila, že se jí nezdá další divoký sen. Od té doby, co většinu svého volného času věnovala překládání fanfiction povídek ze světa Harryho Pottera, se jí ve snu přihodilo mnoho podivností, včetně letu na hipogryfovi, nicméně skutečná sova za oknem tomu nasadila korunu.

Daleko větší překvapení však znamenal samotný vzkaz.

„Vážená slečno!

V rámci autorů a překladatelů fanfiction povídek jste byla vylosována k převodu magie ze Smrtijeda Aloysiuse Greengrasse na Vaši osobu.  Pokud s navrhovaným procesem souhlasíte, dostavte se 10. 10. 2010 v 10 hodin p.m. na britské ministerstvo kouzel. Současně přikládáme letenku první třídy. V případě Vašeho nezájmu nám toto sdělte obratem po sově- doručitelce.

S pozdravem Percy Ignatius Weasley, asistent ministra kouzel.

Sallome chvíli překvapením ani nedutala. Kdyby před ní nepoletovala živá sova, domnívala by se, že jde o nepodařený žert některého z nespokojených fanoušků Harryho Pottera, (přece jen se našlo pár homofobních jedinců, kterým se povídka Jabloň nelíbila), ale přítomnost nočního zvířete potvrzovala pravdivost informace.

Ani neobvyklost situace však nezlomila jejího nespoutaného ducha a za okamžik už plánovala svůj výlet do Londýna. Za pár dní touhle dobou z ní bude skutečná čarodějka.

»«

Poslední komentáře
01.02.2012 14:56:17: Krásné! smiley${1}
22.11.2010 10:01:48: Myslím, že takového posla by odmítl málokdo smiley${1} smiley${1}
08.11.2010 23:08:40: Gleti, přiznám se, že když mi přišla Tvá povídka, tak jsem brečela jako želva… přemýšlela jsem, komu...
07.11.2010 20:31:11: Hurá! Tohle je správné využití magie! smiley${1}
 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.