Tajuplné stránky jednoho zahradníka

DRABBLE A JINÉ PERLY

Erumoice - Zoufalý čin - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8919":
Niki.Moonlight
Pěkné, ale moc smutné… smiley asi opravdu stárnu, protože se smutným povídkám začínám

vyhýbatsmiley
____________________________
Cítíte-li se skvěle, buďte bez obav. To přejde...
Symphony
téééda to je kýč, sebevražda z lásky, na hrobě milovaného, ještě čerstvě po dušičkách...poněkud pseudogothické klišé. leč epičnost milostné tragédie je právě to, co ji činí velkolepou, nikoli směšnou. naštěstí

smiley
Sallome
To, je tak bolestně-krásně-smutný… až se bojím, že se mi o tom bude dnes v noci zdát…smiley
____________________________
Elza
Chudák.
Bara1982
Merline prej oslavy. smiley Napsáno moc pěkně ale ten konec?smileysmileysmiley Bože tragika není pro mně, protože pak brečím jako želva.

Erumoice příště prosím veselý konec.smiley
Slimča
Eru - já jsem tak ráda, že jsem před začátkem čtení nakoukla do komentářů! Představ si, že bych si tvé dílko přelouskala hned v úvodu dne bez varování! Bez psychické přípravy! smiley Přidávám se k pochvle: moc pěkně napsáno!Blesku - Já je rozmnožuju a ty snižuješ stavy - smileysmileysmiley Krásně řečeno! Souhlas, Erumoncie nách chce zničit.

Nade - a co takhle velký Manitou? smiley
Popo
Smutné,ale krásně a s citem napsané. Tleskám!
bacil
Tak to bylo až děsivě smutné a i přesto krásně napsáno smiley
Michangela
Proč jsou některé děsivé a tragické obrazy tak krásné? Chytnou za srdce a nedbají o normálnost života, jsou v kontrastu. Díky nim poznávám jak miluji obyčejný a všední život. I ten je krásný. Díky.
Nade
Tak a teď mi, jako naprostému bezvěrci a ateistovi, nezbývá, než věřit v život posmrtný, protože jinak by byl ten zoufalý čin zcela zbytečný a já byvh musela vážně bulet jako želva. Takže co tu mme ... křesťanství ... ne .... islám ... ne .... áááá budhismus! To bude ono!
nadin
Erumoice, niekto je prosto skvelý v komédii, iný zas v tragédii. Ty si očividne príslušník tej druhej skupiny.

K Bleskovmu komentíku : áno, slovo oslava je od slova sláviť, ale my oslavujeme koniecsmileysmiley, čo je samo o sebe dosť nelogické, keďže nikto z nás ten koniec nechcel. Beriem "Zúfalý čin" ako protest proti koncu.

A musím povedať - beha mi mráz po chrbte...

Ďakujem za zážitoksmiley
____________________________
*Neboj sa robiť to čo nevieš - pamätaj, Archu postavil amatér a Titanic profesionáli.
Miriabar
smiley Nie...och...do prčic! Nebudem plakať, nebudem...smiley

No ale Bleskov komentár stál tiež za tosmiley
Blesk
Erum, víš, co znamená slovo oslava? smiley To je od slova slavit a ty sem pošleš takovouhle ránu... přímo podpásovku, jestli můžu říci svůj názor.smiley Dobře, víš, že tuhle povídku "nemá ráda", protože mě rozbrečí smiley, a zvlášť když si ji představím jako návaznost na Strom... ale alespoň můžu tvrdit, že jsme spolu takový protipóly smiley Já je rozmnožuju a ty snižuješ stavy smileysmiley

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.