Tajuplné stránky jednoho zahradníka

Kapitoly 21 - 33

33. společně… - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5473":
POPO
Uff.... tedy jen samotné čtení mi dalo zabrat. Nebudu raději rozebírat mé fyzické reakce, které se odstavec od odstavce stupňovaly, protože by někdo mohl usoudit, že jsem hysterka a patřím do svěrací kazajkysmileysmiley

Ale jinak tleskám ve stoje a házím pomyslný pugét na jeviště autorce. Krásně napsané, nabité romantikou a akcí... Nápad s množstvím energie a rozštípnutím planety byl úžasný, myslím, že to jsem ještě nikde nečetla, bravo!

Teď ještě potřebuju lék na svůj záchvat z toho konce - dáš mi ho?

smiley
Hannellka
Sallome, bylo mi ctí být součástí tohoto příběhu.
Eva
Ale nééésmiley, já taky doufám, jako nepřekonatelná milovnice happy endů, že ten konec je pouhý apríl.
Kitti
Tak jo, odmyslím si konec, který se prostě nestal... takhle to utnout, to je určitě chybka Wegbarden, to by se tobě Sallome nemohlo stát. smiley. Začátek kapitoly super, jejich společné Lumos mne dostalo, to se fakt povedlo i to jak zrušili pouta a dostali se ven z tunelu. Měření sil s Avadou bylo zajímavý, ale pak následuje pasáž, která je pro mne prostě divná, spíš absurdní. Že jejich společná avada je tak silná, že vystřelí do nebes, bych ještě pochopila, ale v atmosféře vybuchne a vrátí se na zem, kde způsobí kráter až do zemského jádra, to už je pro mne trošku "zu viel". Takže vlastně poprvé zjišťuju, že jsem na rozpacích jak přijmout to, co si napsala. Vůbec mi to nesedí k tvému stylu psaní, k tomu jak si rozpracovala celý děj. Taková pasáž jak z Hollywoodu:-( včetně určitého pocitu údivu, aha, tak takhle si to Amíci představujou... divný, nereálný... Část, kdy se spojí patroni a Draco je řídí je zase pěkná, Merlin, který hojí a léčí, že s Todem odešel Lucius je asi dobře, Draco se s tím časem vyrovná a pak následuje závěr. Co dodat, snad, kdyby nepřišel po tom hollywoodským armagedonu, řekla bych si OK, nechtěla si to víc rozepisovat, tak oba umřou, odejdou jak když zhasne svíčka, proč ne. Sice bych po tom všem čím si prošli čekala happyend, ale jo. Ale v kombinaci s rozštíplou zeměkoulí je to fak divný. Psala si to ty? Omlouvám se, jestli jsem příliš upřímná či kritická, ale nechci psát super, když jsem z téhle kapitoly zaskočená a mám pocit, že to snad patří k jiný povídce. Ale celkově stál Dech života za to.
grid
Čakala som všeličo ale takýto koniec nie. Netrvám na happyande, ale takýto koniec mi priešel ja ani neviem aké slovo použiť, aby som vyjadrila svoj pocit. Rozčarovanie, smútok...prázdnota. Možno to naozaj je len prvoaprílový žart...? smiley
anneanne
Krásné ,jen doufám že ten konec je apríl.Já miluju HAPPY END.smileysmileysmiley
belldandy
Tak ty jsi na začátku zachránila Severuse, jen abys ho na konci sama zabila? :). Jsem v šoku ... a navíc je ten apríl ... Já to jdu zpracovávat :) ... Až se mi to povede, třeba pak napíšu ještě nějaký komentář.
Anfulka
nádherná povídka se smutným koncem
Nade
Právě jsem si cvrnkla do trika. Dostala si mě!smiley Kdy mám nápravný termín?smiley
Michangela
No, zajímavý konec. Zlo je potrestáno, povedlo se zachránit celou planetu před katastrofou a prokázala se moc a síla lásky až do smrti. Jenže vážnost a tragika tohoto konce neodpovídá předchozímu ději. Takže... Apríl?

Já chci ještě pokračování. A klidně si počkám. A díky za nádhernou kapitolu. Ten společný fénix byl úžasný!
Elza
Hu... hu... hu.. hu.. huš!!!! smiley Babo!

/Hleděli na sebe. Tod obdivně. Harry vztekle./ smiley

Záchrana světa byla... zajímavá. Jelikož v podstatě všechny dějové linky nejsou ukončeny (až na Toda), tak doufám, že bude následovat další minimálně 33kapitolové pokračování. Však jsi sama řekla, že Epilog nebude, že... smiley Já chci Kárla!!!
mori
Co to je? Tskhle to přece nemůže skončit!! Jsi si jistá, že se ti někde nezatoulal úplný (a optimističtější) konec?! smiley
minimarka
Děláš si z nás srandu?
julie melicharová
DOUFÁM, ŽE JE TO APRÍL!!!!!!!!!!smileyOkamžitě (!!!!) napiš happyendový epilog, jinak se dostaví sova, která tě nejen odejme čarodějné schopnosti, co ti byly před léty nabídnuty, ale sešle nevídanou kletbu.smiley
____________________________
gleti
Kitti
Cože? to je April, že jo? Po tom všem čím si prošli je zabiješ v podstatě zbloudilou kletbou? To vážně není hezký, až se otřepu, napíšu lepší koment. Doufám, že ráno tu bude happyend.
Marcela
Je to Apríl, že jo? Tohle nám přece nemůžeš udělat?! smiley
____________________________
Mája

1  
2  

 
Varování: povídky zde uveřejněné obsahují sexuální scény nepřístupné nezletilým. Aneb pokud vám není 18+, uvidíme se, až vám 18+ bude. Dále – komu nevyhovuje pár muž/muž, uvidíme se, až vám vyhovovat začne.